Nezávislý magazín o marketingu v cestovním ruchu

  • Facebook
  • LinkedIn
  • RSS
zpět

Do Jeseníků míří prestižní Velká cena cestovního ruchu

Do Jeseníků míří prestižní Velká cena cestovního ruchu

19. 1. 2014 Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu

Sdílet:

Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu slaví mimořádný úspěch.  Šumperská organizace, která hájí zájmy jesenických hor na celorepublikové úrovni, obdržela Velkou cenu cestovního ruchu. Nejprestižnější ocenění v oblasti turistického managementu převzal ve čtvrtek 16. ledna ředitel Sdružení Jan Závěšický. Cena byla Sdružení udělena za kampaň Ochutnejte Jeseníky.

 „První místo! To jsme nečekali a hodně nás to potěšilo. Doufám, že se z ceny budou radovat i naši partneři, je to totiž rozhodně cena za týmovou práci. Úspěch slavíme i díky restauracím, které se do spolupráce zapojily. Díky nim a místním producentům mají návštěvníci Jeseníků k jídlu i pití kvalitní nabídku, která je spojena s našimi horami,“ raduje se Jan Závěšický, ředitel Jeseníky – SCR. „Lví podíl na tomto prestižním úspěchu má také Olomoucký kraj, který naše Sdružení i iniciativu Ochutnejte Jeseníky dlouhodobě podporuje,“ dodal Závěšický.

 

Velkou cenu cestovního ruchu udělují od roku 2008 Veletrhy Brno a C.O.T. media za výjimečné a vysoce kvalitní počiny v oblasti cestovního ruchu. V pěti kategoriích letos splnilo podmínky zařazení do soutěže 100 přihlášek, o jednadvacet více než loni.

„Podle slov poroty byla na naší kampani oceněna nápaditost, propojení několika služeb a také úspěšné oslovení cílové skupiny,“ dodává autor vítězné kampaně Ondřej Polák.

 

Oceněná kampaň Ochutnejte Jeseníky informuje veřejnost o stejnojmenné iniciativě, která si klade za úkol vrátit do jídelníčků jesenických restaurací původní recepty zdejších horalů za použití místních surovin. Iniciativa spolupracuje s místními odbornými garanty a regionálním značením výrobků JESENÍKY - originální produkt. Ochutnejte Jeseníky navazuje také na národní iniciativu Czech Specials, která pod hlavičkou vládní agentury CzechTourism a Asociace hotelů a restaurací České republiky podporuje kvalitní českou gastronomii.

 

Více na www.navstivtejeseniky.cz/ochutnejte-jeseniky

 

Kontakt: PhDr. Jan Závěšický, ředitel

776 754 444, zavesicky@jesenikytourism.cz

19. 1. 2014 Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu

Tísk článku

Komentáře

Přidat nový příspěvek