Nezávislý magazín o marketingu v cestovním ruchu

  • Facebook
  • LinkedIn
  • RSS
zpět

Rozjeďte se za Levinem a Mawerem do Zlína

Rozjeďte se za Levinem a Mawerem do Zlína

13. 2. 2014 Autor článku: Web Administrator

Sdílet:

Daniel Levine byl návštěvníky AdCampu jednoznačně vyhlášen nejlepším lektorem, a tak nemůže chybět ani na jubilejním pátém ročníku, který se uskuteční 16. a 17. dubna ve Zlíně. Společně se spisovatelem Simonem Mawerem patří mezi letošní hvězdy. Těšit se můžete samozřejmě i na české odborné špičky. Společným tématem pro všechny bude Destinace v centru pozornosti.

V centru pozornosti organizátorů budou ale především návštěvníci. Už od svých počátků se AdCamp snaží porušovat tradiční konferenční formát a zaběhlá schémata. Letos by mělo setkání ve Zlíně zase o kus pokročit, návštěvníci se tak můžou těšit na poutavou show. Tomu by měla pomoci i dynamická témata médií a reputace destinace. Termín „kreativita“ se bude skloňovat ve všech pádech a pozvaní lektoři přinesou neotřelé pohledy na zdánlivé oborové banality.

Organizátoři si navíc stanovili nelehký cíl – propojit nadcházející ročník s tím zahajovacím, a přitom se neopakovat. Vsadili na prověřenou kartu – Daniela Levina, který s sebou opět přiveze ty největší pecky v oblasti výzkumu sociálních trendů. Ze zdánlivě nesouvisejícího ranku bude vystoupení úspěšného spisovatele Simona Mawera. Českým čtenářům je znám především díky románu Skleněný pokoj, který vypráví příběh brněnské vily Tugendhat. Simon Mawer bude prezentovat pohled na české prostředí očima cizince a pohovoří o vzájemném vztahu knihy a místa.


DAVID VÁVRA ZAŠUMÍ VE ZLÍNĚ

AdCamp dokáže samozřejmě ocenit rovněž české odborníky. Protože se letos na konferenci bude probírat také vztah médií a turismu, o své názory a zkušenosti se podělí i tuzemští novináři a publicisté – například Jan Rybář nebo moderátor konference Václav Žmolík. Sobě vlastní, neotřelý pohled na místa přinese architekt a průvodce pořadem Šumná města – David Vávra.

Odborně konferenci zaštítí stálice AdCampu – Monika Palatková, která bude publicistu Václava Žmolíka moderátorsky doplňovat.


FOTOGRAFICKÝM OKEM

Dalším zpestřením konference bude prezentace sportovkyně Markéty Navrátilové, která na AdCampu vystoupí jako fotografka. Fotografování profesionální cyklistiky se věnuje od roku 1992 a patnáct let pracuje pro nizozemskou tiskovou agenturu Cor Vos. Její práce jsou publikovány v cyklistických časopisech, knihách, kalendářích a reklamních projektech po celém světě, a proto je tím pravým člověkem, který by měl pohovořit na téma „fotografie jako funkční nástroj prezentace místa“. O jejích fotografických dovednostech se budou moci návštěvníci přesvědčit díky výstavě „Tour de France“, která proběhne v rámci doprovodného programu. Jeho další částí bude autogramiáda Simona Mawera.


KONFERENCE VE ZNAMENÍ PRAXE, S JASNOU AMBICÍ

Přednášky lektorů budou prokládány užitečnými případovými studiemi. Návštěvníci tak uvidí hitparádu TOP produktů z tuzemska i zahraničí. Ve znamení praxe bude tradičně především druhý konferenční den, kde dostanou prostor workshopy. Přihlásit se můžete například na Lewinův seminář Tourism Trend Marketing Strategies nebo workshop zaměřený na kreativní prezentaci. Pro letošní ročník organizátoři připravují několik inovací, které workshopy ještě zkvalitní, a dokonce umožní jejich účastníkům se na ně předem připravit.

Jako každý rok i letos AdCamp přichází s jasnou ambicí – zprostředkovat návštěvníkům neopakovatelný zážitek ze setkání lidí, kteří mají minimálně jedno společné konverzační téma – turismus a jeho rozvoj. Přijeďte opět načerpat inspiraci a energii do další práce na konferenci AdCamp do Zlína. Podrobnosti a aktuality sledujte na stránkách konference www.adcamp.cz.

13. 2. 2014 Autor článku: Web Administrator

Tísk článku

Komentáře

Přidat nový příspěvek