Nezávislý magazín o marketingu v cestovním ruchu

  • Facebook
  • LinkedIn
  • RSS
zpět

Wellness hotel Diana vaří tu nejlepší českou kuchyni

Wellness hotel Diana vaří tu nejlepší českou kuchyni

27. 3. 2012

Sdílet:

Počátkem března získal Wellness hotel Diana prestižní certifikát Czech Specials. Stal se tak jedním z celkem 346 zařízení v republice, které mohou používat logo, které je označením vysoké kvality české kuchyně.

Cílem projektu Czech Specials aneb Ochutnejte českou kuchyni, který vznikl ve spolupráci agentury CzechTourism s Asociací hotelů a restaurací ČR a Asociací kuchařů a cukrářů ČR, je zatraktivnit turistické destinace a představit je prostřednictvím kulinářských specialit zahraničním i domácím návštěvníkům.

Podmínkou pro získání certifikátu Czech Specials je nabídka jídel tradiční o moderní české kuchyně včetně zdravé a lehké stravy, ale i například kvalita obsluhy a stylové prostředí. Všechna požadovaná kritéria hotelová restaurace ve Velkých Losinách splnila.

Wellness hotel Diana se nachází na okraji lesa s nádherným výhledem na oboru, rybník a hřebeny Jeseníků. Leží v těsné blízkosti jedinečného projektu, který nemá v Čechách obdoby: obory Eco park. Tu ocení zejména rodiny s dětmi a milovníci přírody. Parkem provede návštěvníky místní pan hajný – součástí prohlídky je tedy zajímavý výklad, pozorování daňků, muflonů, divočáků a ovcí a krmení lesní zvěře. Pro lepší pozorování si lze v recepci Wellness hotel Diana zapůjčit dalekohled. Exkurze je zakončena příjemným posezením u rybníčku s možností si zarybařit. Ulovenou rybu zájemcům připraví podle přání kuchaři stylové restaurace hotelu.

Už v loňském roce získal Wellness hotel Diana certifikát kvality pro kategorii hotel třída superior ****. Je určen zejména pro rodiny s dětmi, milovníky sportu, ale také pro odpočinek, relax a wellness. Nabízí také kvalitní a profesionální služby v oblasti pořádání konferencí a firemních akcí, rodinných oslav a svateb.

 

TZ Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu

27. 3. 2012

Tísk článku

Komentáře

Přidat nový příspěvek