Nezávislý magazín o marketingu v cestovním ruchu

  • Facebook
  • LinkedIn
  • RSS
Tématické články
Vybrané téma:
Seřadit dle:
29. 5. 2014   |   zážitkový turismus

Na letošní ohňostrojnou přehlídku v Brně můžete vyrazit „Šalina pubem“

Minulý víkend zahájil 17. ročník pyromuzikálových show STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS. O prvních dojmech z letošního festivalu, jeho přípravách i propagaci jsme mluvili s marketingovým a obchodním ředitelem SNIP & CO Ondřejem Morávkem.  

více ...
23. 5. 2014   |   Zajímavosti

O víkendu zahájí festival IGNIS BRUNENSIS

STAROBRNO-IGNIS BRUNENSIS – XVII. mezinárodní přehlídka ohňostrojů s hudbou se uskuteční v hlavní soutěžní části na hladině Brněnské přehrady (7.6., 11.6., 14.6., 18.6.). Přístaviště, pláže a okolí přehradního jezera vytváří pro desetitisíce nadšených diváků příjemný přírodní amfiteátr s nádherným výhledem na zrcadlící se ohňostroje na vodní hladině. 

více ...
22. 5. 2014   |   Zajímavosti

Zítra začíná pátý ročník Noci kostelů

Již zítra, v pátek 23. května 2014, se uskuteční pátý ročník Noci kostelů. Srdečně vás tímto zveme k návštěvě 194 objektů, které budou veřejnosti zpřístupněny v rámci litoměřické diecéze.

více ...
22. 5. 2014   |   Zajímavosti

Na Okoř jezdí dětský vlak Cyklohráček

O víkendech začal jezdit z Prahy na Okoř a dále do Slaného turistický Cyklohráček. Je to výletní motorový vlak upravený pro děti jako velké pojízdné hřiště a doplněný vozem pro cyklisty. Bude vozit cestující za běžné jízdné ČD či na opencard podle tarifu Pražské integrované dopravy. Z Prahy do Slaného bude vyjíždět o sobotách, nedělích a svátcích vždy v 9:10 a ve 13:41, zpět ze Slaného do Prahy vyrazí v 11:31 a v 17:10. Provoz byl zahájen 17. května. Jde o společný projekt Českých drah, hlavního města Prahy a ROPID.

více ...
9. 5. 2014   |   Zajímavosti

Centrála cestovního ruchu Východní Morava zahájila IC TOUR 2014

Rozsáhlou kontaktní kampaň pod názvem IC Tour zahájila Centrála cestovního ruchu Východní Moravy. Kampaň je součástí marketingových aktivit k podpoře domácího cestovního ruchu, jimiž Centrála propaguje turistické atraktivity a nabídku Zlínského kraje.

více ...
30. 4. 2014   |   Zajímavosti

Běžíme na hrad

Projekt Běžíme na hrad je zaměřený na rodiny s malými dětmi. Do prvního ročníku akce se zapojilo pět velkých a velmi zajímavých hradů z celé České republiky: Točník, Bouzov, Velhartice, Kunětická hora a Loket, na kterém se uskuteční závěrečné vyhlášení.

více ...
30. 4. 2014   |   Zajímavosti

Letošní série závodů Czech Hero Ride odstartuje již o prvním květnovém víkendu

Začátkem měsíce května zahájí organizátoři jarní část série závodů historických automobilů Czech Hero Ride, které proběhnou na řadě atraktivních míst České republiky. Vznik originálního projektu iniciovala vloni agentura CzechTourism.

více ...
28. 4. 2014   |   AdCamp

Letošní AdCamp ukázal destinacím jasný směr

Aktuální trendy a inspirace, sdílení know-how, nová perspektivní partnerství – to vše přinesl AdCamp 2014. Reakce návštěvníků i účinkujících vypovídají o tom, že jubilejní pátý ročník potvrdil výsadní postavení AdCampu mezi tuzemskými oborovými konferencemi.

více ...
27. 4. 2014   |   Zajímavosti

Vzniklo Fórum cestovního ruchu

14. dubna bylo založeno Fórum cestovního ruchu, které je nezávislou komunikační platformou pro koordinaci a prezentaci zájmů podnikatelů v cestovním ruchu, a to jak směrem do odvětví tak vně.

více ...
31. 3. 2014   |   AdCamp

Z přeshraniční spolupráce musí profitovat všichni

Jitka Zikmundová patří mezi významné postavy českého turistického ruchu. Má za sebou úspěšné projekty u nás i v zahraničí, a tak může nejen srovnávat, ale dávat i dobré rady, jak třeba na přeshraniční turistickou spolupráci. Setkat se s ní můžete jako s přednášející na letošním AdCampu.

více ...
Stránka 4 z 19
Výsledky 31 - 40 z 188

4