Nezávislý magazín o marketingu v cestovním ruchu

  • Facebook
  • LinkedIn
  • RSS
Tématické články
Vybrané téma:
Seřadit dle:
31. 3. 2014   |   AdCamp

Na jubilejní AdCamp zavítá opět Daniel Levine

V dubnu se ve Zlíně uskuteční již tradiční mezinárodní konference o marketingu a propagaci v turismu – AdCamp 2014. Jubilejní pátý ročník poradí, jak se stát místem, o kterém se mluví.

více ...
28. 3. 2014   |   Zajímavosti

Do České republiky přijelo vloni historicky nejvíce turistů

Historicky nejvyšší počet zahraničních turistů, kteří směřují do České republiky, bude dle současných prognóz v roce 2014 opět překonán. Vyšší návštěvnost českých měst, ale i méně známých destinací České republiky, podpoří připravovaná marketingová kampaň.

více ...
25. 3. 2014   |   place branding

Marketing Německa míří na tři segmenty: touoperátory, novináře a spotřebitele

Každá pátá cesta českého turisty do zahraničí, mířila do Německa. Proč právě tam? Co Čechy na našem západním sousedovi láká? Které spolkové země a která města navštěvují čeští turisté nejčastěji? O českých turistech v Německu a německém turistickém průmyslu vůbec a jeho propagaci jsme mluvili s Evou Horkou z marketingu Německé turistické centrály, která zastupuje turistickou zemi Německo pro ČR.

více ...
25. 3. 2014   |   AdCamp

Laciné PR na webu skoro nikdo číst nebude, říká Jan Rybář, který vystoupí na AdCampu

Jan Rybář je zkušený novinář, třináct let působil v deníku MF DNES a je mimo jiné nositelem hlavní ceny Czech Press Photo. Nyní vede kreativní agenturu Amaze.cz. Potkat ho můžete na letošním AdCampu – mezinárodní konferenci marketingu a propagaci v turismu, která se koná ve dnech 16.–17. dubna ve Zlíně.

více ...
13. 2. 2014   |   AdCamp

AdCamp 2014

Přípravy vaší oblíbené konference vrcholí. AdCamp letos přivítá Simona Mawera a Daniela Levina. Více čtěte na stránkách www.adcamp.cz.

více ...
13. 2. 2014   |   AdCamp

Rozjeďte se za Levinem a Mawerem do Zlína

Daniel Levine byl návštěvníky AdCampu jednoznačně vyhlášen nejlepším lektorem, a tak nemůže chybět ani na jubilejním pátém ročníku, který se uskuteční 16. a 17. dubna ve Zlíně. Společně se spisovatelem Simonem Mawerem patří mezi letošní hvězdy. Těšit se můžete samozřejmě i na české odborné špičky. Společným tématem pro všechny bude Destinace v centru pozornosti.

více ...
31. 1. 2014   |   turismus v médiích

Jak na internetu uhlídat dobrou pověst destinace?

Stále více turistů rozhoduje o své dovolené, výletech a ubytování jenom podle informací na internetu. Proto je velice důležité nejen starat se pečlivě o své stránky a mít co nejjednodušší systém prodeje zájezdů či ubytování, ale také si dávat pozor, co se v internetových vodách o destinaci či hotelu píše. Může to být totiž něco, co dokáže zkazit i sebelepší úsilí o propagaci.

více ...
30. 1. 2014   |   místa pro zdraví

Irena Vašicová: Lázně se letos odrazí od pomyslného dna

Teplice nad Bečvou patří mezi jedny z nejvýznamnějších lázeňských lokalit u nás. O tom, jak tady bojují s výpadky českých pacientů, jak dlouho trvá, než se podaří přitáhnout zahraniční klientelu a o tom, že lázně mohou profitovat i ze svateb, jsme mluvili s Irenou Vašicovou,výkonnou ředitelkou a předsedkyní představenstva Lázně Teplice nad Bečvou a.s.    

více ...
30. 1. 2014   |   Zajímavosti

Stories od CzechToutrismu uspěly v soutěži WebTop100

Webová stránka stories.czechtourism.com uspěla v letošní soutěži WebTop100. V kategorii Cestovní ruch obsadila třetí místo. Více na Země příběhů.

více ...
28. 1. 2014   |   turismus v médiích

Destinace a média: jak s médii komunikovat

V článku o krizové komunikaci destinací jsme si řekli základní pravidlo: S médii se nebojuje, ale spolupracuje. Jak tedy s médii spolupracovat k našemu prospěchu?

více ...
Stránka 5 z 19
Výsledky 41 - 50 z 188

5